• Ferko Signature,No:175/7 Beşiktaş İSTANBUL
 • destek@metetech.com
 • Çalışma Saatleri: 9:00 – 18:00
Thumb

BT (Bilgi Teknolojileri) Tasarımı ve Yönetimi

Bilgi çağındayız. Çağımızın gereksinimleri bilginin en doğru ve en hızlı şekilde işlenerek hayata geçirilmesi ve hızlı bir şekilde hedef kitleye aktarılmasını ön görmektedir. Teknolojiye en iyi şekilde uyum sağlayan kurumlar rakiplerinin karşısında her zaman 1-0 öne geçerek, hedef kitlesine daha hızlı bir şekilde ulaşmaktadır.

Metetech olarak BT süreçlerinizi pazarlama ve operasyon el kriterlerinize uygun bir şekilde tasarlamaktayız. BT tasarım sürecinizi geliştirirken size en uygun materyalleri belirlemekte ve ekonomik çözümlerin hızlı bir şekilde hayata geçirilmesine yardımcı olmaktayız. Ayrıca gerçekleştirilecek teknolojik değişkenliklerin operasyon el adaptasyonunu en üst düzeye çıkartabilmek için kurum içi kullanıcı eğitimlerini de bünyemiz tarafından gerçekleştirmekteyiz.

BT Tasarımı Aşağıda Paylaşmış olduğum kritik unsurlar ele alınarak gerçekleştirilmektedir;

 • Mevcut Alt Yapının Analizi: Hali hazırda kullanmış olduğunuz BT Tasarım içeriğiniz uzman ekibimiz tarafından analiz edilerek eksik noktalar saptanmakta ve operasyon el bilgi güvenliğiniz test edilmektedir. Edinilen raporlar doğrultusunda ihtiyaca yönelik aşağıda paylaşmış olduğum konu başlıkların iyileştirilmesi noktasında aksiyonlar almakta ve bu aksiyonların hataya geçirilmesi için danışmanlık hizmeti vermekteyiz.
 • İnternet Altyapı ve Kablolama
 • İnternet erişimi ve verimliliği
 • BT altyapı ihtiyaçları
 • Lisans kontrolleri ve lisans ihtiyaçları
 • Kullanıcı cihazları ve Verimliliği
 • Online Çalışma platform gereksinimleri veya var olan yapıların iyileştirilmesi
 • Kullanıcı bilgi güvenliği ve veri bütünlüğü
 • Mevcut sistemin risk unsurlarının ortadan kaldırılması
 • Fark analizi ve yol adımlarının belirlenmesi
 • Yeni ihtiyaçların belirlenmesi ve mevcut sisteme entegrasyonu

BT (Bilgi Teknolojileri) Nedir?

Hayatımıza, bilgisayar gibi akıllı teknolojilerin girmesi, gündelik yaşantımızın kolaylaşması, bireylerin teknoloji tarafına olan tutkusunun artmasıyla beraber bilgi teknolojileri büyük önem taşımaya başladı. BT (Bilgi Teknolojileri) her türlü veriyi oluşturmak, saklamak, işlemek, kullanmak ve bilgiye hızlı bir şekilde ulaşmaya yardımcı olan materyallerin tamamına verilen nitelik anlamına gelmektedir.

BT (Bilgi Teknolojileri) TASARIM VE YÖNETİMİ Neden Önemlidir?

2015 ve öncesi yıllarda kurum tarafında kullanılan teknolojik gereksinimlerin büyük bir çoğunluğu ondesk yapılara sahipti. Geçmiş yıllarda bilgi erişimi günümüzde olduğu kadar kararlı ve yoğu bir şekilde değildi. Kurumların tamamı kendi iç kabuklarında oluşturdukları çeşitli sistemler yardımıyla BT Tasarım ve Yönetimi gerçekleştiriyorlardı.

Mevcut günümüz teknolojinin daha ileri boyutlara ulaşmasıyla mobil ve online uygulamaların daha fazla kullanılmasın olanak sağladı. Trent uygulamaların büyük bir çoğunluğu bulut ve online sistemlere taşındı. Bu durum kullanıcıların bilgiye daha hızlı ve elastik bir şekilde internet ortamının olduğu tüm alanlardan ulaşılmasına yardımcı oldu. Fakat bu durum aynı oranda kullanıcı ve ana sistemler tarafında risk unsurlarının artmasına etken oluşturdu.

BT Tasarım ve yönetimi tam bu noktada kullanıcıların kararlı ve güvenli bir şekilde bilgiye ulaşmasına yardımcı olmaktadır. Doğru tasarlanan BT yönetim uygulamaları kurum bilgilerinin kullanıcılar tarafından hızlı bir şekilde erişilmesine, işlenmesine ve paylaşılmasına olanak sağlayarak operasyon el süreçlerinizin rahatlamasına yardımcı olacak ve yönetimi kolaylaştıracaktır.

Thumb
Thumb
Dedice Uzman Destek Hizmeti Almak İçin Tıklayınız !DESTEK TALEBİ
+